Apartamenty komfort Częstochowa

Komfortowe i tanie pokoje do wynajęcia

 

Apartamenty Komfort to nowocześnie umeblowane pokoje 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe z aneksem kuchennym i łazienką. Zapewniają niezależność i możliwość samodzielnego przygotowywania potraw, co jest bardzo cenionym rozwiązaniem zwłaszcza w trakcie dłuższych pobytów, np. pracowniczych.

Przestronne pokoje, możliwość przyrządzania posiłków oraz serwis sprzątający czynią z nas świetną alternatywę dla tradycyjnych hoteli i mieszkań. To dobre rozwiązanie dla gości odwiedzających nasz obiekt z wielu powodów – zarówno podczas wszelkiego rodzaju pielgrzymek organizowanych w Częstochowie, jak i wakacji, wyjazdów służbowych czy pracy w okolicznych firmach, kiedy to konieczne okazuje się znalezienie zakwaterowania na dłuższy okres.

Kwatery dla pracowników

Nasze pokoje bardzo często pełnią funkcję kwater dla pracowników, zatrudnionych w okolicznych firmach. Podejmujemy bowiem współpracę z przedsiębiorcami, kierując do nich specjalną ofertę cenową – dzięki temu mogą oni zakwaterować zatrudnione osoby za mniejsze pieniądze. Tanie pokoje dla pracowników zostały wyposażone w taki sposób, by zapewnić wygodę funkcjonowania nawet przez dłuższy okres. Nasz obiekt stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych hoteli ze względu na fakt, że pozwala na zachowanie pełnej niezależności – zakwaterowane osoby mogą samodzielnie przygotowywać posiłki czy skorzystać z tarasu w ogrodzie. Zapraszamy do rezerwacji noclegów pracowniczych w Apartamenty Komfort.

Pokoje dla pracowników w Częstochowie i okolicach to miejsca bardzo wygodne – pozwalają wypocząć po całym dniu pracy. Oferujemy też mniejsze apartamenty, a właściwie kawalerki, obejmujące pomieszczenie wielofunkcyjne z aneksem oraz prywatną łazienkę. Dzięki temu nasze tanie pokoje dla pracowników trafiają w gusta różnych grup, nie tylko tych obejmujących większą liczbę osób.

Cennik pokoi.

1 - os. z łazienką100 złotych
2 - os. z łazienką i aneksem kuchennym120 złotych
3 - os z łazienką i aneksem kuchennym150 złotych
4 - os. z łazienką i aneksem kuchennym160 złotych
1 - os. z łazienką dzieloną w korytarzu80 złotych
2 - os. z łazienką dzieloną w korytarzu100 złotych
3 - os. z łazienką dzieloną w korytarzu120 złotych
4 - os. z łazienką dzieloną w korytarzu140 złotych

APARTAMENTY KOMFORT

42-200 Częstochowa

ul.Krótka 19

tel. kom 517-341-338

Rezerwacja w godzinach od 7.00 do 22.00.

e-mail:apartamentykomfort@onet.pl

Posiadamy do wynajęcia :

  • Pokoje 1 - 4 osobowe z łazienką i aneksem kuchennym.
  • Lokale biurowe.
  • Pokoje dla studentów.
  • Pokoje gościnne.
  • Umeblowane kawalerki.

Specjalna oferta dla firm i biur turystycznych.

Apartamenty Komfort - tanie i wygodne noclegi w centrum miasta. Wysoki standard, duży parking zewnętrzny, wewnętrzny parking monitorowany. Wygodny dojazd z DK1.